جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.

کنترل سیستم صوتی و تصویری

  • تاریخ درج : فروردین ۳۱, ۱۴۰۰
  • نویسنده : شرکت هوشمند سازی کاخ


سیستم صوتی و تصویری هوشمند شرکت رامان هوشمند ایرانیان يكي ديگر از قابلیت های سیستم مدیریت هوشمند (BMS) است که به واسطه ی آن، می توانیدکنترل سيستم هاي صوتی و تصويری و يا تجهيزات تكميل كننده آن را به عهده بگیرید. با استفاده از سيستم صوتی و تصویری هوشمند، امکان پخش موزیک های متفاوت در نقاط مختلف ساختمان وجود دارد و یا با کمک این سیستم صوتی هوشمند بسیار پیشرفته می توان از بالاترین سطح کیفی صدا و نور بهره برد. ممكن است در خانه هوشمند شما چندین تلويزيون وجود داشته باشد در نتیجه برای هر يك از آنها سيستم صوتی و تصويری مجزایی تهيه کرده باشيد. درخانه هوشمند خود می توانید انتقال صدا و تصویر دستگاه های صوتی و تصويری، از يك نقطه به نقطه ديگر را، بدون نياز به سيم كشي اضافه انجام دهید.

در سیستم صوتی هوشمند شرکت رامان هوشمند ایرانیان، موسیقی در تمام قسمت ها و مناطق مختلف ساختمان قابل شنیدن است. با در اختيار داشتن پنل لمسي و یا به کمک ريموت كنترل سیستم هوشمند می توان تمامی دستگاه های صوتی و تصویری مانند تلويزيون، ويدیو، رسيور ماهواره و… را به صورت کامل و از هرنقطه از ساختمان تحت كنترل و مدیریت قرار داد. در واقع اینگونه به نظر می رسد که هر کدام از قسمت های خانه (نظیر پذیرایی، اتاق خواب، لابی، آشپزخانه و…)، دارای یک سیستم پخش موسیقی مجزا و مربوط به خود هستند. حال آنکه این پردازنده مرکزی سیستم هوشمند است که موسیقی را به صورت مستقل و با توجه به سلیقه کاربر پخش می نماید.


همچنین با موسیقی پخش شده در هر اتاق ، و صدای فراگیر و شفاف در سینمای خانه ، خانه شما به یک مکان جذاب تبدیل می گردد. یک سیستم صوتی خانگی کامل از یک سیستم صوتی و تصویری متمرکز شروع می شود که سیگنال های موسیقی و ویدئو را در کل خانه پخش می کند. استفاده از سیستم مرکزی تجهیزات بزرگ و زشت را پنهان میکند، به این معنی که تنها اجزای موجود در هر اتاق بلندگوها و صفحه های نمایش هستند که می توانند به طور یکپارچه با طراحی اتاق شما تلفیق شوند.

سیستم صوتی و تصویری هوشمند

در کل قابلیت های یک سیستم  صوتی و تصویری هوشمند را می توان در چهار دسته تقسیم بندی کرد که عبارتند از:

  • امکان پخش موزیک‌ های مختلف در هر فضا 
  • امکان پخش موزیک از طریق موبایل و تبلت 
  • قابلیت انتقال صوت و تصویر
  • امکان انتخاب موسیقی برای سناریو‌ها از پیش مشخص شده

امکان پخش موزیک‌های مختلف در هر فضا

انعطاف پذیری در سیستم صوتی و تصویری هوشمند، یکی از مهمترین قابلیت های این سیستم  به شمار می آید، علت آن ضعف سیستم های سنتی در مجالس و مهمانی هاست ، همچنین در زمان هایی که افراد ساکن نظرات متفاوت در پخش یا عدم پخش موسیقی دارند. این مشکل با سیستم صوتی و تصویر هوشمند به اینگونه بر طرف گردیده است که در زمان هایی که مجالسی خاص مد نظر می باشد کاربر قادر خواهد بود که یک آهنگ بصورت یکپارچه در کلیه فضا ها پخش گردد و یا با توجه به سلایق سنین مختلف  هر فضا آهنگ متناسب با همان رده سنی پخش گردد. همچنین در صورتی که پخش موسیقی در فضایی موجب مزاحمت گردد آن فضا هیچ نوع موسیقی پخش نگردد.

سیستم صوتی و تصویری

امکان پخش موزیک از طریق موبایل و تبلت

در سیستم صوتی و تصویری هوشمند تجهیزات به سمت سیستم بیسیم در حرکت هستند. استفاده از تجهیزات بیسیم شرکت رامان موجب حذف سیم کشی های پیچیده گردید ، همچنین امروزه افراد  بیشتر از موزیک های موجود بر روی تلفن همراه، تبلت شخصی برای پخش موسیقی استفاده می کنند . در سیستم صوتی و تصویری هوشمند قابلیت اتصال به اینترنت و پخش آنلاین موسیقی نیز مقدور می باشد که می توان از پخش موسیقی های تکراری جلوگیری به عمل آورد.

 

قابلیت انتقال صوت و تصویر

در سیستم صوتی و تصویری هوشمند شما می توانید یک ورودی صوت نصب شده بر روی دیوار و یا مخفی شده در زیر کناف داشته باشید که مدیریت کلیه فضاهای صوتی را به صورت متمرکز و تفکیک شده در دست داشته باشد. کاربر می تواند از این ورودی صوت برای هر فضا یک آهنگ متفاوت پخش کند.

بعنوان مثال برای سالن پذیرایی یک آهنگ برای استخر آهنگ دیگر و برای سالن ورزشی یک آهنگ متناسب با آن و یا برای کلیه فضا ها یک آهنگ بطور واحد پخش کرد به عنوان مثال در زمان مهمانی کلیه فضا ها اعم از سالن ، اتاق ها، فضای استخر، حیاط، بام سبز، پارکینگ و … با پخش یک موسیقی واحد فضایی بسیار زیبا و شاداب را تدارک دیده که در بوجود آوردن یک مهمانی به یاد ماندنی  بهمراه  رضایت مهمان حاصل گردد . کاربران با توجه به این قابلیت می توانند آهنگ مورد علاقه خود را گوش دهند. علاوه بر قابلیت هالی گفته شده هر کاربر می تواند به صورت مجزا بر روی فضا خود کنترل مجزا داشته باشد و کنترل فضایی که در آن حضور دارد را خود در دست بگیرد بدون هیچ گونه کنترل از فضایی دیگرد.

 

امکان انتخاب موسیقی برای سناریو‌ها از پیش مشخص شده

یکی از مزایای بسیار مفید در سیستم صوتی و تصویری هوشمند; انتخاب آهنگ متناسب با سناریو می باشد. بعنوان مثال; با زدن دکمه سناریو ورود به خانه بر روی کلید هوشمند; تاچ پنل و یا نرم افزار خانه هوشمند نصب شده بر روی گوشی موبایل خود; در هنگام ورود با خانه موسیقی زیبا شروع به پخش می گردد. همچنین در سناریو  نهار یا شام; یک آهنگ پس زمینه بی کلام فضای نهار خوری را برای  صرف غذا در کنار خانواده; مهیا می کند، در هنگام فعال کردن سناریو مهمانی; آهنگ متناسب با مهمانی پخش می گردد. این آهنگ می تواند متناسب با نوع مهمانی شاد یا بسیار آرام  باشد.

در سیستم صوتی و تصویری هوشمند; با توجه به انعطاف پذیری بالایی  آن بی نهایت سناریو دیگر; متناسب با سلیقه و نیاز کاربران می توان تعریف کرد و با توجه; به تجمیع سازی در تجهیزات هوشمند سازی ساختمان با ترکیب کردن نور های رنگی; دیمر کردن روشنایی و تجهیزات پخش تصویری; می توان فضایی بسیار پویا و شاد را برای خود و دیگران فراهم کرد.

برند های هوشمند سازی

محصولات خانه هوشمند ما سازگار با پروتکل های جهانی و بسیار مقرون به صرفه که علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی، زیبایی و راحتی و همچنین زندگی در محیط بسیار امن را برای شما فراهم می کنند.محصولات خانه هوشمند ارائه شده توسط شرکت ما هر گونه ساختمان اعم از ساخته شده با بستر برق سنتی و یا ساختمان های در حال ساخت را پوشش می دهند. این محصولات در دو دسته باسیم و بی سیم توسط شرکت ما ارائه میگردند .


مشاوره رایگان تلفنی