جاوا اسکریپت در مرورگر شما غیرفعال است یا پشتیبانی نمی شود.

درباره ما

خانه هوشمند شما مکانی خواهد شد که شما می توانید هر کاری را که می خواهید انجام دهید.با هوشمند سازی ساختمان شما قادر خواهید بود که قبل از خارج شدن از رختخواب با تماس یک کلید کف زمین برای شما گرم شود و آهنگ مورد علاقه شما را پخش گردد ، هچنین پرده ها به صورت خودکار جمع می گردد . ما سیستم های اتوماسیون خانگی با ویژگی های شخصی سازی را به شما ارائه می دهیم. . این فناوری قدرتمند هم بصورت با سیم و هم بی سیم توسط شرکت هوشمند سازی کاخ ارائه می گردد .

کنترل هوشمند موتورخانه ،کنترل روشنایی ،کنترل دما ، نورپردازی محیط ، تایمر ، کنترل و نظارت از راه دور به وسیله تبلت یا تلفن همراه ، تشخیص نشت آب و گاز ، سنسور های حرکتی و مغناطیسی جهت تامین امنیت و رفاه از جمله مواردی مهمی می باشد که در یک خانه هوشمند ارائه می گردد.

  • هوشمندسازی ساختمان هوشمندسازی ساختمان به منظور یکپارچه کردن بخش‌های مختلف یک ساختمان و با هدف کاهش مصرف انرژی، بهره برداری موثر از منابع، امنیت بالا و سبک زندگی راحت استفاده می گردد.

  • در یک خانه هوشمند کاربر قادر خواهد بود سیستم سرمایش و گرمایش ،سیستم روشنایی، سیستم صوتی و تصویری، سیستم اعلام حریق ، سیستم دوربین های مداربسته و اعلام سرقت ، هوشمند سازی استخر، سونا و جکوزی، سیستم درب بازکن و کنترل تردد، نورپردازی داخلی و نمای ساختمان و ... را کنترل و نظارت کند.

  • کنترل از راه دور خانه هوشمند یکی از مهمترین قابلیت های خانه هوشمند می باشد که با نظارت از راه دور ، امنیت و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

  • کنترل هوشمند موتورخانه ساختمان یکی از راهکارهای نسبتا ارزان قیمت و پر بازده با کاربری ساده است که می توان از بخش اعظمی از هدر رفت انرژی در موتورخانه ساختمان ها جلوگیری نماید.

آنچه تاکنون به دست آورده ایم

یا این کار صالحان نیست ، و راه یادآوری آن زمان ها و پیامدهای حکیم ، آن xpedita است.

232

مشتریان

521

پروژه ها

1,463

پشتیبانی

15

کارهای سخت

برند های هوشمند سازی

محصولات خانه هوشمند ما سازگار با پروتکل های جهانی و بسیار مقرون به صرفه که علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی، زیبایی و راحتی و همچنین زندگی در محیط بسیار امن را برای شما فراهم می کنند.محصولات خانه هوشمند ارائه شده توسط شرکت ما هر گونه ساختمان اعم از ساخته شده با بستر برق سنتی و یا ساختمان های در حال ساخت را پوشش می دهند. این محصولات در دو دسته باسیم و بی سیم توسط شرکت ما ارائه میگردند .


مشاوره رایگان تلفنی